Sektörler | Apollo IoT

Sektörel Çözümlerimizplus-block-cross-icon

Enerji kaynaklarını gerçek zamanlı izleme, güç dağıtım parametreleri ve metrikleri ile ilgili avantajlı bilgiler sağlama ve eğilimleri belirleme gibi süreçler, şirketlerin enerji kayıplarını ve çevresel etkiyi azaltarak, enerji maliyetlerini düşürmeyi sağlıyor.
+500 Sektör Liderinin Enerji Yönetiminde Tercihi Apollo
hospital-icon
Hastane Sektörü
Sağlık tesisleri genellikle yoğun enerji tüketen kuruluşlardır. Enerji maliyetleri, sağlık hizmeti sunan kurumların bütçelerinde büyük bir paya sahiptir.
Apollo ile hastanedeki yetkililer tüm tesisleri görebilirler ve enerji tüketimlerini Apollo'nun takip sistemiyle izleyerek raporlayabilirler. Operasyonda verimlilikle birlikte kullanıcılar hem maliyetten hem de zamandan tasarruf sağlıyor.
Endüstri Sektörü
Endüstriyel enerji yönetimi platformu Apollo'yla en büyük işletme giderlerinizi azaltın. Endüstri 4.0 perspektifinde, dünyada ve Türkiye’de dijitalleşme sürecinde tesislerin tüketim trendlerine en uygun analizler ve izlemeler sonucunda operasyonel ve maliyet verimliliğinin artırılması mümkün olacaktır.
correct-term-and-tariff-icon
Doğru Terim ve Tarife
consumption-optimization-icon
Tüketim Optimizasyonu
sectoral-comparison-icon
Sektörel Karşılaştırma
reactive-tracking-icon
Reaktif Takibi
machine-cost-icon
Makinelerin Maliyeti
Otel Sektörü
Apollo, otellerin enerji risklerini, maliyetlerini ve çevresel faktörlerini azaltması aynı zamanda proaktif yönetmeleri için kullanıcı dostu bir platformdur. Farklı illerde, farklı kapasitelerde olan tüm otellerin hem bireysel hem de kümülatif analizlerine Apollo üzerinden ulaşın. Giderleri değişmeyen tesislerin, tüketimlerini ve alışkanlıklarını optimize edip maliyet verimi sağlayın.
hotel-icon
logistics-icon
Lojistik Sektörü
Lojistik depolar genellikle büyük ölçekli operasyonlar gerçekleştirir ve bu da önemli enerji tüketimine yol açar.
Enerji yönetimi, enerji verimliliği önlemlerini benimseyerek depo işletmecilerine enerji maliyetlerini azaltma fırsatı sunar.
AVM Sektörü
AVM'lerin toplam giderleri arasında çok önemli bir yere sahip olan enerji, kurumun kârlılığını doğrudan etkileyen önemli bir faktördür.
AVM'lerin hem ortak alandaki hem de bünyesinde faaliyet gösteren müşterilerinin enerji tüketimlerini izlemesi ve yönetmesi gerekmektedir.
mall-icon
bank-left-icon
Banka Sektörü
İşletmeler, verimliliği artırmak için harekete geçerek, Apollo'yla çalışanlarının üretkenliğini artırırken elektrik faturalarından tasarruf edebilir.
Apollo'nun veri odaklı araçları ve finansal analizleri ile daha sürdürülebilir perakende operasyonları için enerji tüketiminizi, emisyonlarınızı ve maliyeti azaltma çabalarınızı takip edin. Apollo ile yüzlerce şubenizin enerji yönetimini tek bir platformdan yapın.
Kamu Kurumu Sektörü
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca yayınlanan “Kamu Binalarında Tasarruf Hedefi ve Uygulama Rehberi” kapsamına giren kamu kurum ve kuruluşlarının referans tüketim miktarı ve hesabını bakanlığa belli aralıklarla sunması beklenmektedir.
Kamu Binalarında Tasarruf hedefi, enerji tüketimi ve tasarruf çalışmaları için Apollo kullanmaktadırlar.
stage-agency-icon
sphere-toptorus-half
Yatırım Maliyeti Olmadan
Optimum Kazanç Elde Edebilirsiniz