Apollo X TEB, Girişimciye TEB Etkisi Reklam Kampanyasında Yer Aldık
article cover imageApollo IoT 22 Nisan 2024

Apollo X TEB, Girişimciye TEB Etkisi Reklam Kampanyasında Yer Aldık

article-cover-imageSürdürülebilirlik ve pozitif etki çalışmaları doğrultusunda Co-founder ve CEO'muz Ezgi Eylül Hasvatan Gavas, Girişimciye TEB Etkisi reklam filminde yer alıyor.

Girişimcilik ve sürdürülebilir iş modelleri geliştirme yönünde öne çıkan "Girişimciye TEB Etkisi" programı, inovatif iş fikirlerini destekleyerek Türkiye'deki girişim ekosistemini güçlendiriyor. 

Bu program kapsamında, Apollo'nun Co-founder ve CEO'su Ezgi Eylül Hasvatan Gavas, reklam filminde yer alarak Apollo'nun sürdürülebilirlik ve enerji yönetimi alanındaki yenilikçi çözümlerini tanıtıyor. Apollo, enerji tüketimini optimize etme ve operasyonel verimliliği artırma konusunda yapay zeka destekli platformu ile sektördeki firmalara değer katıyor. Bu reklam filmi, hem Apollo'nun vizyonunu hem de sürdürülebilirlik konusundaki taahhütlerini geniş bir kitleye ulaştırmayı amaçlıyor. Girişimciye TEB Etkisi programı ve Apollo'nun bu işbirliği, teknoloji ve yenilikçilikle sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma yolunda önemli bir adım olarak öne çıkıyor.

facebook
twitter
linkedin
sphere-toptorus-half
Yatırım Maliyeti Olmadan
Optimum Kazanç Elde Edebilirsiniz