Apollo hızıyla entegre olun!

(0850) 309 35 09

ya da
apollo-logo
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Kaynaklararrow-icon
İletişim

Teslimat ve İade Bildirimi

1-Yasal mevzuat gereği Apollo Dijital Enerji Sistemleri , cayma hakkı kullanılmayacak ürünler kapsamında sayılan elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşme yazılım olup cayma ve iade hakkı bulunmamaktadır.

 

2-İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin uygulanmasında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Alıcının Mal veya Hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 68’nci. Maddesinin 1. fıkrasında belirtilen alt ve üst limitler doğrultusunda tüketici talepleri hakkında ilçe/il tüketici hakem heyetleri yetkilidir.

 

3-Malın peşin veya vadeli satış fiyatı, sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu gönderilen bilgilendirme maili ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır. Bir ürün hakkında yapılan indirim, diğer ürünler üzerinde de uygulanacağı anlamına gelmez. Satıcı her zaman fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

4-Alıcı’nın, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı’dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı’nın borcu gecikmeli ifasından dolayı Satıcı’nın uğradığı zarar ve ziyandan Alıcı sorumlu olacaktır.

 

5-İşbu Sözleşme tahtında Taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, e-mail aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Satıcı’nın resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veri tabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

6- 6 (Altı) maddeden ibaret bu Sözleşme, Taraflarca okunarak, 1 Ocak 2023 tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.

apollo-logo-whiteAşağıya tıklayarak mobil uygulamayı ücretsiz indirapp-storegoogle-play

Sayfalar

Blog
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
İletişim
Fatura Hesapla
Gizlilik Sözleşmesi
Ödeme Yöntemleri
Teslimat ve İade Bildirimi

İletişim

locationEge Üniversitesi Teknopark İnci Binası No: 172/67 35030 Bornova/İzmir
apollo-logo-white

Ücretsiz Abone Ol

Gelişmeleri Size Mail Olarak İleteceğiz
mail

Sosyal Medyada Biz

whatsappinstagramtwitterlinkedin
plus-icons
iyzicoTüm hakları saklıdır © Apolloiot 2022