Enerji Yönetimi: Lojistikte Sınır Tanımayın!
article cover imageApollo IoT 18 Ağustos 2023

Enerji Yönetimi: Lojistikte Sınır Tanımayın!

article-cover-imageEnerji Yönetimi: Lojistikte Sınır Tanımayın! başlıklı yazımızda lojistik sektöründe Apollo ile nasıl sınır tanımayan bir firma olacağınızı anlattık.

Enerji Yönetimi: Lojistik Sektöründe Sınır Tanımayın!

Enerji yönetimi bugün eskisinden çok daha vazgeçilmez! Çünkü dünyanın üzerinde çizdiğimiz SINIRLAR aslında artık yok! Her şey, her yere ve herkese, istediği an ve her noktaya ulaştırılıyor. Hem B2B Saas sektör oyuncuları hem de bireysel tüketiciler, her şeye çok hızlı, çok kolay, çok güvenli  ulaşmak istiyor. Tabii aynı zamanda da dünyaya minimum zarar verecek kadar sürdürülebilir şekilde!

Lojistik, bugün eskisinden çok daha gelişmiş bir sektör. Ancak buna rağmen, bir o kadar da maliyetli! Çünkü sınırlar ne kadar görünmez oldu desek de, enerji maliyetleri ve diğer giderler öyle değil. Onlar hala son derece görünürler! Bu noktada hem firmanız için sürdürülebilir ekonomik avantajlar sağlamanın hem de enerji tüketiminizi kontrol etmenin zor olduğunu düşünebilirsiniz.. Ama imkanız değil!

Peki, maliyetleriniz hiç de azalmadan, başkalarına hizmetinizle fayda ve kolaylık sağlayan bir lojistik firması olarak, siz kendiniz için nasıl fayda sağlayabilirsiniz? 

Bu yazımızda lojistik sektörü için enerji yönetimi ile nasıl fayda sağlayacağınızı ele aldık. 

İçindekiler;

 1. Apollo ile Enerji Yönetimi Her Zamankinden Daha Kolay!

 2. Enerji Yönetimi: Nasil Fark Yaratiyoruz?

 3. Enerji Yönetimi: Hangi Avantajları Sağlıyoruz?

Apollo ile Enerji Yönetimi Her Zamankinden Daha Kolay!

Tüketim mallarınızı üretim noktasından tüketim noktasına kadar sorunsuz bir şekilde ve optimum maliyetle taşır ve depolarken Apollo yanınızda. Sıfır maliyetle optimum enerji avantajı sağlayarak, başarınızı sınırsız kılmak artık mümkün.  Çünkü enerji yönetimi kapsamında enerjinizi doğru kullanmanız için tüm gerekenleri size sağlıyoruz.

Enerji Yönetimi: Nasil Fark Yaratiyoruz?

 • Faturalarınızı takip ediyoruz,
 • Sizin için en avantajlı tarifeyi tespit edip size öneriyoruz,
 • Anlık bildirimlerimizle sizi her an tetikte ve takipte tutuyoruz,
 • Fatura tahminlemenizi öncesinden yapıp sizi olası reaktif cezalardan koruyoruz,
 • Güneş enerjisi sisteminiz varsa GES mahsuplaşmanızı otomatik olarak yapıyoruz,
 • Hammadde, su, doğal gaz modüllerimizle ek faydalar sunarak sizi her sektörde verimli tüketime yönlendiriyoruz.
 • Operasyonel işlemleriniz sırasında ortaya çıkan karbon salınımını azaltmanızı sağlıyor,

Enerji Yönetimi: Hangi Avantajları Sağlıyoruz?

 • Endüktif ve kapasitif tüketim değerleri sınıra yaklaştığında alarm sistemiyle sizi uyarıyoruz. (SMS ve e-posta bildirimleri)
 • Fatura bilgileri ve sözleşme bilgilerinizi içeri işleyerek tedarikçinizin doğru fatura kesip kesmediğini kontrol ediyoruz. 
 • Sizin için en avantajlı tarife ve terimi kıyaslıyoruz! 

Tarifelerinizi yönetirken de Apollo yanınızda. Her ay sizin için en avantajlı tarifeyi tespit ediyor ve size öneriyor. Böylece siz de, maliyet avantajlarından daha fazla faydalanabilirsiniz! Üstelik yine sıfır yatırım maliyetiyle...

 • Demand değerlerinizi ölçüyoruz.

Herhangi bir günün herhangi bir saatindeki en yüksek tüketim değerinizi takip edebilirsiniz. Bu alanda da demand değerlerini inceleyerek yeni önerilen tarifede yine sizin için avantajlı olan sözleşme gücüne karar vermenizi sağlıyoruz. 

 • Sektörel kıyaslama yapıyoruz!

Kendi sektörünüzde birim fiyatınızın rakiplerinize göre nerede olduğunu görebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu noktada müşteri portföyümüz genişledikçe daha geniş bir tahminleme ve ortalama arasında kendi yerinizi görebilir duruma gelirsiniz.

Şimdi tüm bu avantajlar sizin için de imkansız değil!

Gücünüze güç katarken, enerjinizi korumak ve başkalarına sağladığınız faydayı kendiniz için sürdürülebilir kılmak artık Apollo ile çok kolay! 

Siz de Apollo’yu şimdi ücretsiz deneyin!

Bu konular da ilginizi çekebilir;

facebook
twitter
linkedin
sphere-toptorus-half
Yatırım Maliyeti Olmadan
Optimum Kazanç Elde Edebilirsiniz