İş Bankası Dijikolay - Apollo İşbirliği Başladı!
article cover imageApollo IoT 21 Eylül 2023

İş Bankası Dijikolay - Apollo İşbirliği Başladı!

article-cover-imageİş Bankası ile uzun zamandır heyecanla beklediğimiz Dijikolay kapsamındaki iş birliğimiz başladı!

İş Bankası Dijikolay  - Apollo İşbirliği Başladı!

İş Bankası ile uzun zamandır heyecanla beklediğimiz Dijikolay kapsamındaki iş birliğimiz başladı! Türkiye'nin ilk ve tek dijital enerji yazılımı olan Apollo IoT ile İş Bankası müşterilerine sunduğumuz çözümler müşterilerle buluşuyor. 

Bu sayede, Dijikolay ile KOBİ yönetsel çözümleri kapsamında Türkiye'deki KOBİ'ler tüm enerji yönetimlerini daha kolay ve tek bir platformda sağlayacaklar! İş Bankası ve Apollo  iş birliği sayesinde, ülkemizde yer alan tüm KOBİ'lere, doğruladıkları faturaları hızlıda ödeyebilecekleri bir sistem sunuyoruz. 

image.png

Dijikolay aracılığıyla KOBİ'lere destek oluyoruz!

Enerji Yönetiminde KOBİ'ler Apollo ile Fark Yaratabilecekler

Apollo Portalı İş Bankası Ticari Çözümleri kapsamında Türkiye'deki KOBİ'lerle buluşmaya hazır!  Bu iş birliği ile İş Bankası KOBİ müşterilerinin enerji yönetiminde yeni bir adım atarken, ülkemizin ve Cumhuriyetimizin ilk özel bankası olan İş Bankası'nın enerji yönetimi alanında asistanı olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. 

Apollo portalını kullanan tüm KOBİ'leri enerjilerini daha verimli yöneterek enerji optimizasyonu sağlayabilecek, fatura kontrolü ile maliyet avantajı elde edebilecekler. Aynı zamanda reaktif cezaya karşı anlık bildirimler ile uyarı alabilecek ve gerekli önlemleri alabilecekler. Karbon salınımı, doğal gaz, su gibi hammadde takibi de yapabilecekleri platformu Dijikolay kapsamında şirketlerle buluşturuyoruz. 

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan ve sosyal sorumluluk alanındaki projeleri ile de ön plana çıkan İş Bankası ile başlattığımız bu iş birliği sayesinde, ülkemizdeki KOBİ'lerin enerji yönetimleri ve sürdürülebilirliklerine de katkı sağlamanın, aynı zamanda da kolay kullanıma uygun ara yüzümüz ile müşteri memnuniyeti sağlayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

"Türkiye'nin İlk Özel Bankası, Türkiye'nin İlk Dijital Enerji Yöneticisi"

Apollo ekibi olarak uzun zamandır beklediğimiz İş Bankası Dijikolay işbirliğimizi Türkiye'deki tüm KOBİ'ler hiç tereddüt etmeden güvenle kullanabilirler.

Apollo kurucu ve CEO'muz Ezgi Eylül Hasvatan Gavas İş Bankası ile uzun zamandır beklediğimiz ve sonunda hayata geçirebildiğimiz işbirliğinden duyduğumuz mutluluğu şu sözlerle ifade etti:

"Apollo Türkiye'nin ilk ve tek dijital enerji yöneticisi. Bu nedenle  Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye'nin ve Cumhuriyetimizin ilk özel bankası olan İş Bankası ile yaptığımız bu iş birliğinden büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. Umuyoruz ki KOBİ'ler de bundan fayda sağlayacaklar ve bu mutluluğumuz katlanacak."

CTA

Türkiye’nin ilk ve tek yapay zekâ destekli yazılımı Apollo IoT olarak sizin için buradayız! Apollo ile elektrik faturalarının kontrolü, optimizasyonu ve tahminlemesini yapabilir, enerji tüketiminizin 365 derece takibini sağlayabilirsiniz!

image.png

Apollo Masaüstü ve Mobil Dashboardları

Apollo platformuyla hiçbir altyapı kurulumu maliyeti olmadan enerjinizi yönetme imkânı sunuyoruz. Sistemden otomatik olarak veya modem yoluyla aldığımız verilerle, fatura kontrolünüzü yapıyoruz. Aynı zamanda enerji yönetiminizi de doğru planlamanıza destek oluyoruz. Düzenli yeniliklerle firma ihtiyacınıza yönelik çözümler üretip portalı güncelliyoruz. Ham madde maliyetlerinin takibini yapabiliyoruz ve enerji tüketiminizi azaltıyoruz. Böylece, sürdürülebilir geleceğe öncülük etmenize destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Reaktif cezadan kaçınmak, faturalarınızı ve enerjinizi doğru yönetmek ve enerji takip sistemlerinden en verimli faydayı sağlamak ve en verimli elektrik tarifesini seçmek için şimdi hemen 10 günlük ücretsiz Apollo Demo talep edin!

facebook
twitter
linkedin
sphere-toptorus-half
Yatırım Maliyeti Olmadan
Optimum Kazanç Elde Edebilirsiniz